powrót Gospodarstwo Agroturystyczne "Na Górce"


wersja polska Deutche version English version

Gospodarstwo Agroturystyczne Państwa Barbary i Józefa Wdowiaków jest położone w odległości ok. 5 km od Bystrzycy Kłodzkiej w ciechej okolicy z widokami na Czarną Górę i Igliczną. Dojazd z Kłodzka trasą nr 381 w kierunku Międzylesia a potem po skręceniu w lewo drogą nr 393 na Pławicę, Idzików i Stronie Śląskie. Około 5 km dalej przy drodze zobaczymy tablicę ze strzłką w lewo, potem skręcamy drugi raz w lewo, następnie mostek i ostro w prawo pod górę. Można też tu dotrzeć autobusem PKS z wykupionym biletem do przystanku Idzików-Sklep. Najlepiej jednak poprosić Gospodarzy o przywiezienie samochodem.
Gospodarstwo oferuje 10 miejsc noclegowych, smaczne domowe wyżywienie przygotowane z produktów ekologicznie hodowanych na miejscu (jaja, mleko, warzywa i owoce), miejsce parkingowe, tablicę do gry w koszykówkę, dowóz samochodem w różne miejsca w okolicy, opiekę Przewodnika Sudeckiego PTTk.
Jest świetnym miejscem wypadowym w Masyw Śnieżnika, a jeśli posiada się samochód również w Góry Bystrzyckie, Orlickie, Złote a nawet Stołowe.
Świetne miejsce do uprawiania kolarstwa górskiego i narciarstwa biegowego.
Kontakt:

Gospodarstwo Agroturystyczne
"Na Górce"
Barbara Wdowiak
Pławnica 32
57-512 Idzików
tel.: (0-74) 813 02 56
Internet: www.nagorce.ta.pl 
 
 
 
 
powrót wersja polska Deutche version English version